Logo
Print this page
REKRUTACJA TRWA – PROGRAMOWANIE Z UNIKA MENSO!

REKRUTACJA TRWA – PROGRAMOWANIE Z UNIKA MENSO!

 

Warsztaty „Lato z Minecraft 2016” już za nami! Miło nam donieść, że cieszyły się one ogromnym powodzeniem. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Kto nie był – niech żałuje. Na pocieszenie odsyłamy do naszej fotogalerii.

Miło nam poinformować, że rozpoczyna się nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe warsztaty „Programowanie z Unika Menso 2016/2017” skierowane do uczniów szkół podstawowych.

Zajęcia odbywać się będą w Twojej szkole, w dniu i o godzinie dogodnej dla Ciebie (wszystko ustalamy indywidualnie), raz w tygodniu przez dwie godziny.

Semestr letni (od października do lutego) to czas nauki programowania komputerowego w świecie znanej i lubianej gry Minecraft.

Semestr zimowy (od lutego do czerwca) to zajęcia z robotyki, na których uczestnicy w sposób praktyczny wykorzystają wiedzę zdobytą w poprzednim semestrze. Nauczymy się programować roboty stworzone przez naszą Fundację i zrozumiemy, do czego tak naprawdę służy programowanie!

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach to tylko 220,00 zł.

Zarejestruj się już teraz! Formularz zgłoszeniowy - tutaj

Więcej informacji o projekcie Programowanie z Unika Menso - tutaj 

Liczba miejsc jest ograniczona!

Fundacja Unika Menso All Rights Reserved. LionsWare Agencja reklamowa i interaktywna LionsWare Agencja reklamowa i interaktywna